| cinevainpanamea a întrebat:

Ce exercitii de facut acasa pentru subtierea picioarelor imi recomandati? Inafara de mersul cu rolele, cu bicicleta si alergatul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| d3nisa202 a răspuns:

Pai freacate cu crema de corp pe picioare in fiecare dimineata.

| bubuu_9534 a răspuns:

Genoflexiuni

| iepurasul16 a răspuns:

Incearca sa vezi la cineva. Un coloeg deal tau daca nu are vreo trotineta, daca nu vrei sa alergi, sa mergi cu bicicleta sau cu rolele. Ori daca ai un catel scoate-l la plimbare si poate te vei distra si u cu catelul si cred ca va fi si pentru el o distractie