| Biu_7672 a întrebat:

Ce exercitii fizice ( Cat mai eficiente ) as putea face pentru tonifierea abdomenului ? Nu am " colacei " , am abdomenul cat de cat ok . As vrea sa il lucrez , sa prind forma aia de patratele laughing , dar nu am timp de sala .

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Vi le recomand pe acestea: http://www.i-medic.ro/......si-feselor

| negru30 a răspuns:

Simplu - abdomene la bara

| Tzukushi a răspuns:

Buna, eu am inceput cura de slabire

am inceput sa fac exercitii pentru abdomen dar si pentru picioare

ideea e sa faci de la multe tipuri

citeste aici

http://www.sfaturilemariei.com/......e-slabire/