| ShAwDoRneYTheReal a întrebat:

Ce exercitii slabesc cel mai repede? N-am acces la sala ca sunt la sat.Dar vreau sa slabesc 15 kg pana in aprilie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Alergat, sprint, sarit la coarda, inot, exercitii cu greutati. Mai cauta pe Google.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Exercițiile care pun toți mușchii în mișcare slăbesc mai repede.
Alergatul. Să îți pui targhet la cura de slăbire nu este bine.

| Sn4k3 a răspuns:

Fitness si cardio. Oricare exercitii, cel mai important sa ai o dieta buna. Sa stii ce sa mananci, ca altfel poti face cat sport vrei si tot nu o sa slabesti.

| ShAwDoRneYTheReal explică (pentru Sn4k3):

Pai da, dar ce exercitii?

| Sn4k3 a răspuns (pentru ShAwDoRneYTheReal):

Alergat, sprint, sarit la coarda, inot, exercitii cu greutati. Mai cauta pe Google.

| ionut332 a răspuns:

Alergatul, cardio ( sunt aplicatii pe telefon si videoclipuri pe yt) si sa ai grija la calorii. Cum a spus si sadrian, nu e bine sa-ti pui target, depinde si de corpul tau cat de repede arde grasimile.