| publikkul a întrebat:

Ce exercitii trebuie sa fac ca sa imi dezvolt muschii la spinare?
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Seby80 a răspuns:

Cu Bara aia cu greutati, stai pe banca (speciala desigur) si o dau pe spate, revii, etc, gasesti la magazine e sport, si iti explica baietii de acolo...

| w1NNNd a răspuns:

La spate http://www.yoyoboy.ro/antrenament_spate.html
cam asta ar fi dac mergi la sala :)