| AvalohAlyn a întrebat:

Ce faci cand ai/cand te apuca o stare de anxietate si neliniste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ascult muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am astfel de stari din senin.

| chazz a răspuns:

Injur, imi aduc aminte ce obiective am si ca daca stau leguma nu o sa le ating. uneori mai ma uit la un clip motivational, ma uit la un documentar, incerc sa aflu ceva nou, sa ma dezvolt, sa fiu un better version, cand tot lucrezi la tine dpdv fizic, spiritual, intelectual primesti un boost de incredere, " nu conteaza de cate ori esuezi ci de cate ori te ridici! "

| TheSpell a răspuns:

Ignor pe toată lumea până trece. Mă izolez de lume oarecum.
Și ascult muzică.

| Kirro a răspuns:

Sincer... eu inchid ochii si ma gandesc la ceva frumos laughing

| Daravela a răspuns:

Muzica e cel mai bun antidot, sau daca nu, gaseste pe cineva cu care crezi ca poti purta o discutie mai serioasa si spune-i problemele tale.