| 5556776 a întrebat:

CE faci cand de plictisesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citesc. De cand am invatat sa citesc, nu m-am mai plictisit niciodată

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Raspund pe TPU dar tu? Fa ceva citeste uita te la tv plimba te

| gabicoo a răspuns:

Recomand jocurile de strategie.
www.triburile.ro
E cel mai tare - nu te plictiseti.
:)

| liliana77any a răspuns:

Ma uit la un film sau serial, ies pe afara, beau o cafea.