| InYourMind a întrebat:

Ce fel de carne îngrașă cel mai puțin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
14 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Carnea de melc.

| darrio2007 a răspuns:

Carnea vegetală.

| Sara2 a răspuns:

Pui, curcan pește

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Carnea de crocodil.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Carnea in cantitati mici!

| gabicoo a răspuns:

Salata verde!

| Apokales a răspuns:

Greu de zis. Daca alegi dupa numarul de calorii atunci somon si pieptul de pui se vor bate pentru locul 1. Insa nu trebuie sa uiti ca grasimea ajuta la inhibarea senzatiei de foame si ca ai nevoie de ea. Acum ca este saturata este partea a doua. Insa trebuie sa ai in vedere faptul ca trebuie sa fii moderat cand vine vorba de alimentatie, de fapt in orice. Fa schimbari mici in alimentatia ta si, desigur, spre o alimentatie sanatoasa. Nu-i nimic ca nu iti va iesi din prima, dar persevereaza, nu renunta la obiectivele tale daca sunt bunewinking.

| SingleForOne a răspuns:

Pieptul de pui fiert, dar și asta doar dacă mananci cu moderatie.

Răspuns utilizator avertizat
| yooshi a răspuns:

Poti sa nu mănânci carne deloc, organism is the way woop

| glasulfilologului a răspuns:

Eu consider ca pieptul de curcan. Și îți recomand să îl prepari la grătar sau pe gril și fără ulei.

| georgiana847477483926363 a răspuns:

Pieptul de pui facut la grill... fara ulei