| DJohnny a întrebat:

Ce fel de exercitii INCETINESTE cresterea in inaltime? Sunt destul de mic si as vrea sa cresc si sa fac si ceva muschi si fac diferite sporturi si exercitii. Ce exerctii nu e bine sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Laurretta a răspuns:

Joaca basket!

| Cosmin86 a răspuns:

"Ce fel de exercitii INCETINESTE"?

Lasa exercitiile, ia o carte de limba romana

| DJohnny explică (pentru Cosmin86):

O sa iau si UN MANUAL de limba romana, ca daca iau o carte o sa citesc, nu o sa invat sa scriu, mai bine ia-ti si tu una, ai nevoie, din cate vad nu prea te exprimi corectwinking

| Cosmin86 a răspuns (pentru DJohnny):

Nu trebuie neaparat manual, sunt destule carti de gramatica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Presupun ca vrei sa mai cresti in inaltime.
Mergi pe sporturi de inaltime precum baschet, innot, volei.
Te pup!

| Marwell a răspuns:

Eu am facut niste exercitii care au avut rezultate foarte bune, am crescut peste 5 cm de la ele, uite le gasesti aici, are si in format video:
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-cresti/exercitii-crestere/