| bytzy09 a întrebat:

Ce imi recomandati impotriva cosurile ( acnee)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Vezi aici cum poti scapa de acnee http://www.i-medic.ro/blog/pentru-adolescenti-acneea-de- ce-ne-apar-cosuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynerit si brevoxyl

| JustMusic a răspuns:

Poti incerca zinerith ( la mine a functionat), sau masca cu argila, alte leacuri pe care le stiu si sunt bune ar fi:
= sa dizolvi bicarbonat in apa calduta si sa steri fata cu un prosop imbibat in aceea solutie e foarte important sa clatest cu apa calduta inainte de asta iar dupa clatesti cu apa rece
= poti incerca cu gelul dintr-o frunza de aloe vera sa te stergi pe fata

Bafta!