| izzy_5954 a întrebat:

Ce imi recomandati pentru a stopa caderea parului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un control medical la un medic dermatolog.
Pa, pa.

| dichi a răspuns:

Poate te ajuta cu ceva acest site: www.caderea-parului.net. Multe sfaturi utile legate de caderea parului.

| AdiSR a răspuns:

Ai putea să-ţi cumperi suplimente de calciu.

| mariusciocan a răspuns:

Picatura, scotch, super glue, poxipol, banda dubla adeziva. sunt o gramada

| babyyou a răspuns:

Samponul revalid si petrolul"(samponul Petrol Hahn), te va ajuta mult incerca sa-ti dai cu o seringa cu fiole revalid, stopeaza caderea si regenereaza parul
potinincerca si uleiul de ricin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cauza.
Merge gazul, revalidul sub toate formele, hairgrow etc.