| Lola200228 a întrebat:

Ce îmi recomandați pentru albirea dinților? Care e cea mai buna pasta de Dinți pentru albire? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jigorugu a răspuns:

Sunt multe metode, dacă te referi la pasta de dinți, eu am folosit Colgate Max white, care a avut cel mai bun rezultat dintre toate

| evc a răspuns:

Un detartraj o sa ti fie folositor

| Curbăt_Valentin_1989 a răspuns:

Dupa mine cea mai buna pasta de dinti e colgate. Mai zic sa mananci mere ca sa albesti dintii si sa te speli dimineata si seara, chiar si la pranz