| TudorFox a întrebat:

Ce inseamna daca de exemplu in unele locuri cand ma uit jos la beton vad normal iar in altele nu vad normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta am pățit și eu de curând.
O să caut și o să văd de unde vine.

| TudorFox explică (pentru sadrian46):

Adica nu e vorba ca le vad in ceata le vad cum trebuie doar ca nu normal, cum ar trebui

| TudorFox explică (pentru TudorFox):

Adica vreau sa zic ca altfel vad, nu in ceata

| sadrian46 a răspuns (pentru TudorFox):

Da, exact așa. Eu am un mic handicap al picioarelor, care mă obligă să fiu mai atent la drum, din cauza asta am observat.

| TudorFox explică (pentru sadrian46):

Ce handicap?

| sadrian46 a răspuns (pentru TudorFox):

Pur și simplu mă deplasez greu, gonartroză+ obezitate+ slăbiciune a mușchilor picioarelor din lipsă de exercițiu + varice.
Acum voi intra în RE CA, reparație capitală.

| Catrice a răspuns:

Ca ai probleme cu vederea, logic.
O miopie poate sau din cauza unor probleme cu tensiunea.

| sopranaCadaverica a răspuns:

Inseamna ca nu prea ai subiect de contemplare.