| smaranda a întrebat:

CE inseamna dieta fasting? Adica dupa nume intuiesc ca e ceva rapid, dar chiar se poate slabi sau doar mai mult te infometezi si apoi te ingrasi si mai rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Fasting inseamna sa nu mananci, sa nu bei ( cu exceptia apei ) pentru un anumit timp. Ai putea manca o singura data seara sau, o singura data dimineata = fasting.
Sub nici o forma nu recomand aceasta dieta, poate duce la probleme foarte serioase.