| DaveMustaine a întrebat:

Ce inseamna pentru voi un stil de viata sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BogdanLuca a răspuns:

Viata sanatoasa = DIN TOATE CATE PUTIN!

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Alimentație sănătoasă, sport și odihnă.

| OOOLEOOO a răspuns:

Imbin o dieta vegetariana cu exercitii fizice zilnice si consum de Sensimillia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O alimentaţie cât mai sănătoasă, echilibrată şi multă mişcare fizică zilnic.
Te pup!

| killllls a răspuns:

Sa faci miscare Sa nu mananci toate porcariile de la magazin si sa nu cosnumi alcoolhappy

| Dinamovistul101 a răspuns:

O alimentatie echilibrata adica mai pe romaneste nici sa mananci ca porcul dar nici sa mananci numa iarba cu legume sa stii sa dai corpului tau din fiecare cate putin...big grin Numai bine.

| Dinamovistul101 a răspuns (pentru Dinamovistul101):

Si sport macar 30 de minute pe zi.

| Codreanu_Tudor_1972 a răspuns:

Inseamna o dietalaughing)

| Vasiu_Razvan_1997 a răspuns:

Sa faci mistare, sa mananci sanatos ( fructe, legune, si cat mai putine grasimi) si in rest si tu, efort fizic, fara tigari, alcool. Cam asta inseamna stil de viata sanatos happy