| andraeuu a întrebat:

Ce mancaruri ajuta la slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Alimente care accelereaza arderile si reduc apetitul.
Acestea sunt: 1. Friptura de vita
2. Oua
3. Varza kale
4. Ovaz
5. Linte
6. Somon
7. Mere
8. Afine
9. Unt de migdale
10. Rodii
11. Ardei iuti
12. Iaurt
13. Parmezan
14. Ulei de masline
Despre fiecare citeste aici http://www.ziare.com/......ul-1113304

http://www.ziare.com/......bit-804958
Sau o dieta cu miere si scortisoara in fiecare dimineata pe stomacul gol o cana cu miere si scortisoara, daca se administreaza regulat cu siguranta va da rezultate.
Succes!

1 răspuns:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Multe legume si fructe(evita grasimile si daca faci salata de legume folseste ulei de masline)