| Fan7a a întrebat:

Ce mancaruri / bauturi recomandati pentru a slabi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sin a răspuns:

Bauturi care nu contin acid, de preferat sucurile naturale facute in casa, ceaiuri (neindulcit), apa plata si mancare fara grasimi, fara prajeli, fara carne, poti consuma doar peste si carne de pui(sunt cele mai slabe in grasimi) fierte sau la gratar, nu prajite in ulei.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu iti recomand site-ul asta: http://www.mypyramid.gov/
Gasesti aici o gramada de informatii bune.

| danutza_2917 a răspuns:

Sa mananci sanatos, sa eviti mancarurile procesate, dulciurile si pentru un efect sigur si de durata foloseste suplimente nutritive http://aloeveraforever.ro/

| Ioana_2144 a răspuns:

Ceaiuri multe numai manca seara si daca mananci mananca fructe legume salate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multă păine, bere, si distractie!