| ` fEtiTsSa ` a întrebat:

Ce masti naturiste imi recomandati pentru pori, am tenul gras sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Miere de albine simpla o intinzi pe fata stai cat vrei tu cu cat mai mult cu atat mai bine e foarte hranitoare, probabil o ai deja in casa, si o sa vezi ce ten iti face daca o repeti de cateva ori pe saptamana si nu numai pe fata ci si pe corp

| marsy a răspuns:

Da... mierea de albine face minuni. O intinzi pe fata timp de vreo 10-15 min. apoi cu apa calduta indepartezi!