| oricine220 a întrebat:

Ce medicamente sa iau sa slăbesc sau sa nu am pofta de mancare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru slabit se tine dieta si se face sport nu se iau pastile

| Doctorfishadi a răspuns:

Si eu vreau sa slabesc laughing, dar chiar nu reusesc.Ai nevoie de un regim special facut pe corpul tau la un medic de specialitate.Mie mi-a facut psihiatrul cu care sunt prieten dar nu se vede deloc...trebuie facut calumea de cineva. Daca vrei sa slabesti cu adevarat mananca numai castravete si atat, dar nu recomand...Nu mai manca seara, da rezultate.Si nu mai manca paine deloc.Plus miscare asta este cea mai buna.Eu nu cred in medicamente minune.
Bafta!
Te salut,
Adrian!

| giony54 a răspuns:

Fara medicamente, consuma pastile naturale de crom care taie pofta de mancare fara efecte secundare si mananca numai cruditati.

| VantulDinUmbra a răspuns:

Nu lua medicamente, daca vrei sa slabesti trebuie sa transpiri si elimini si toxine din corp si consuma mai putine calorii

| oricine220 explică:

Am uitat sa specific ca tin si dieta si fac sport...dar Mersi de sfaturi