| BivolSergiu a întrebat:

Ce părere aveți, am aproape 15 ani și fix 1, 50 m. E bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Esti inca in crestere, practica si ceva sport, inot, ciclism, baschet etc.

| Violleta2022 a răspuns:

Si eu recomand la fel, practicarea unui sport (volei, baschet, handbal), care sa-ti stimuleze cresterea, ca esti micut la 15 ani.

| Donsavas a răspuns:

Mai ai timp sa crești pana la 18-19 ani

| Ineys a răspuns:

Mai ai timp sa cresti, ai rabdare. Apuca-te de un sport daca vrei sa te dezvolti mai armonios. Baschet/inot, sau orice sport pana la urma te va ajuta.