sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

Ce părere aveți de Dr. Michael Greger? Cine l-a citit?
Ca răspuns lui Avalohis aici pe site.
L-am citit. Am părere bună. Mi-am format această părere din cauză că el își bazează cartea pe studii științifice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ca răspuns lui Avalohis..." - e un efort inutil, e blocat psihedelic pe cursul de nutriție

| alidenbealidenbi a răspuns:

Nu am parere buna. Mai bine Biblia.