| ioanacristina666 a întrebat:

Ce parere aveti de dusurile bucale? Aveti? Cum functioneaza? Merita pretul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cotolestar a răspuns:

Salut,eu am cumparat asta
http://www.emag.ro/......DRN9RBBBM/

Da, merita iti curata spatiul dintre dinti si iti elimina toate bacteriile din zonele greu accesibile

| ioanacristina666 explică (pentru Cotolestar):

Si trebuie sa ii schimbi din cand in cand capatul sau ceva? Sau ramane asa si nu mai trebuie sa ii iei nimic, niciodata?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru ioanacristina666):

Nu, nu se schimba nimic. Cel putin eu n-am schimbat nimic de cand il am. Si sunt foarte multumit de el

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru ioanacristina666):

Iti multumesc pentru fundita, daca ai vreo problema cu el cand il comanzi nu ezita sa ma intrebi. Iti lasa gura si dintii foarte fresh si curati dupa ce l-ai folosit.

| ioanacristina666 explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Ok,multumesc mult happy

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Bani aruncati pe geam. Pasta de dinti cu argila de la Gennadent + Hofident Q10 ca apa de gura si cu asta basta.

| Lawliet14 a răspuns:

De ce nu mergi la un detartraj?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O alta porcarie menita pentru cei cu lovele si fara creier. Nu intelegi? nici o problema, pot explica, se numeste strategie de marketing, creeaza o tampenie scumpa si care sa para ca iti indeplineste toate dorintele, fa-i reclama si umplete de bani pe urma prostilor, asa se fac bani in ziua de azi oameni buni.

| Cotolestar a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai dreptate. Nu te poti spala corespunzator in spatiile interdentare iar daca folosesti ata dentara o sa ai sangerari in timp. Despre ce vorbim aici? Oamenii nu se spala suficient happy

| Coquina a răspuns:

Cel mai bun dus bucal e ala din partea lui iubi.
nici acu nu i-ai facut BJ?

| Cotolestar a răspuns:

Am modelul Waterpik WP-100 Ultra si este super OK. Nu cred ca gasesti pe piata un dus mai bun raport pret / calitate.
Modelul acesta il gasesti aici : http://www.dent-a-america2000.ro/288_dus-bucal-waterpik-ultra