| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Ce parere aveti de Sanador?
Trebuie sa fac un RMN si mi s-a recomandat acest centru medical...

Recenziile de pe google ma fac sa caut in alta parte, am citit ca nu prea tin cont de programare, rezultatele ti le dau foarte tarziu, dar in schimb au niste preturi...

Unde imi recomandati sa-l fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sanador e o retea medicala buna, asa cum sunt multe altele. Nu am zuit niciodata ca nu si-ar respecta programarile (sigur, pot aparea intarzieri, RMN-ul este o tehnica care poate dura variabil, toata lumea stie si intelege asta, nu te poti supara). Cred ca incearca sa dea rezultatele la timp, dar iarasi este o chestie relativa. E ca si cum ti-as da tie o problema foarte grea de matematica si ti-as cere sa imi spui exact in cat timp o faci. Uneori, ai inspiratie si o faci in 10 minute, alteori iti ia 3 zile