| AmazingONEx a întrebat:

Ce părere aveți de tatuaje, merită să-mi fac, nu merită?
(sunt băiat)
Sau dacă îmi puteți prezenta avantajele și dezavantajele

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Avantaje reale nu exista, poate doar autosatisfactie vizuala insa doar din perspectiva proprie.
Dezavanje ai destule: marginalizarea sociala, crearea de false impresii si atitudini, imersiunea nesigurantei sociale, brutalitatea executiei asupra pielii, decolorarea in timp, preturile mari de executie, risc de infectie, incapacitatea de a dona sange timp de 6 luni, nevoia de ingrijire in primele saptamani.