| niculescu16081994 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste pastile creatine sunt eficiente
http://www.suplimente-naturiste.ro/details.php?product_i d=414
Rog seriozitate si la cel care imi da cat mai multe detalii primeste funda :X Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Eu ti-as recomanda Goji BIO-energetic, deoarece revitalizeaza fizic si mental, previne imbatranirea prematura, reduce nivelul colesterolului, imbunatateste activitatea sexuala, intareste sistemul imunitar si BIO cu Calciu coral-cu absorbtie facila-care-ti reda echilibrarea minerala si este extrem de utila pentru sportivi, previne rahitismul si decalcifierea oaselor, reduce riscul de osteoporoza si asigura dezvoltarea armonioasa a muschilor + ca intervine in buna functionare a inimii si a vaselor sanguine. Rugamintea mea este, sa nu mai luati tot felul de prostii de pe net. Mai ales ca sunteti tineri si in crestere! Toate sunt toxice pentru organismul uman si va distruge cu timpul si psihic si fizic! Dezvolta-te BIO! id mess life_care_no1. Te astept sa vorbim mai multe!

| niculescu16081994 explică (pentru BIOO):

Cat costa acest Goji BIO- energetic?

| BIOO a răspuns (pentru niculescu16081994):

Buna ziua! Imi cer scuze pentru intarzierea raspunsului, dar nu am mai intrat pe site si nu ti-am vazut intrebarea! Pretul este de 104, 99 lei dar daca doresti sa-ti cumperi iti ofer indicii de unde iti poti lua mai ieftin si certificat BIO! Lasa-mi id-ul tau de messenger in privat! O zi buna si multa sanatate!

| niculescu16081994 explică (pentru BIOO):

Marius_gold_94