| nestlebaby a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste remedii impotriva negilor?
Plasturi pentru indepartare negi de la Scholl? 16 lei am vazut pretulpe net
sau
Gel indepartare negi si bataturi tot de la Scholl? 18, 50 pretul pe net.
sau
Duofil, tot pentru negi. e 20 lei pretul.
sau Verolit (este si Verolit forte) pentru negi 10 lei pretul pe net sau mai este unul ce cred eu ca ar putea sa ma ajute. Crema Hemel(din asta parca avea maica-mea printre medicamente si stiu ca o folosea intens, de asta ma gandesc ca sigur e buna).
ce credeti?
as dori raspunsuri doar de la cei ce le-au folosit pentru negi sau de la cei ce au avut cunostinte si le-au trecut respectivii negi.
Multumesc!
daca cumva pretul e altul decat cel scris de catre mine, va rog sa precizati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katala a răspuns:

Nu am folosit asa ceva, dar am folosit "tinctura de rostopasca" de la magazinele de produse naturiste; da rezultate excelente, chiar si la alunite, si nici nu e asa de scumpa. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| dtte a răspuns:

Buna! Nici eu nu am folosit produsele astea dar am avut acum ceva timp mari probleme cu negii! Am folosit in paralel Bitter Suedez(ziua) si usturoi pisat, un leac babesc(noaptea, ca sa nu sufoc pe nimeni cu mirosul intepator)! Am scapat de negi si de atunci nu am mai avut probleme.

| nestlebaby explică:

Pana la urma mi-am cumparat tinctura de rostopasca, sa vedem ce efecte are happy sper ca din ce in ce mai bune happy