| K2L3DF4 a întrebat:

Ce parere aveti despre crema DERMONU ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristinaaacap a răspuns:

Hello! eu folosesc produsul din luna mai. Aveam niste semne urate de la cosuri si sunt foarte multumita. Un gel imi ajunge cam 2 luni si rezultatele au inceput sa apara dupa o luna si jumatate. Acum inca il folosesc, asa preventiv! recomand