| SweetTFresh a întrebat:

Ce parere aveti despre narghilea? Este daunatoare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dani9354 a răspuns:

DA! Este extrem de daunatoare, oamenii sunt intr-o mare eroare cand zic ca nu afecteaza. Contine substante nocive, monoxid de carbon in cantitate extrem de mari, benzen ( poate da leucemie), contine o multime de gaze care iti poate irita nasul si ochii, iar monoxidul de carbon iti produce oboseli, ameteli, dureri in piept!

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Orice bagi in plamani in afara de aer e daunator. Plamanii sunt facuti pentru a primi aer si atat. Daca bagi orice altceva in ei afecteaza.

| SweetTFresh explică (pentru CuriousStuff):

Foarte bine spus. Apreciez.

| JustStitch a răspuns:

Da, este foarte daunatoare