| Kogaion a întrebat:

Ce parere aveti despre Noua Medicina Germana a Dr. Hamer? Am vazut ca si in Romania este o doamna doctor, Crina Veres, care este un discipol al Dr. Hamer si practica aceasta medicina in Romania, am vazut ca se fac multe tabere de vara de acest gen si conferinte, a participat cineva la vreuna? Stie cineva mai multe detalii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astia sunt idiotii aia care sustin ca poti scapa de cancer daca te gandesti la iepurasi pufosi?

| AndreiWeisz a răspuns:

Bullshit, ce aberatii am putut citi pe grupul lor de facebook...ca stundent la medicina trebuie sa recunosc, ma dureau ochii de la atata prostie.