| alina_4026 a întrebat:

Ce parere aveti despre noul virus A(h1n1)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gripa porcina este produsa in laborator de catre francmasonii illuminati ce controleaza aceasta lume si doresc sa depopulze planeta in proportie de 90% pana in 2012 pentru ca ei sa poata avea o rasa de sclavi pentru totdeauna si ei sa aiba acces la toata tehnologia pe care oricum o au acum dar o tin sub secret. Metoda lor este si imbecilizarea maselor prin TV, massmedia si produse alimentare/etc. in care introduc anumite substante gen aspartam care micsoreaza numarul neuronilor in creier si produc cancer.

Se cam stie. Vizioneaza : Zeitgeist, Esoteric Agenda, Kymatica, Obama Deception.

Ei au creat gripa porcina si vaccinul, cauta georgia guidestones pe internet si ai sa vezi ce vor ei cu adevarat si care le este scopul : sa reduca toata populatia planetei la 500 milioane pentru totdeauna, sa insclaveasca o rasa de cativa oameni si sa devina regii planetei cu tehnologie de care dispun desi o tin sub secret.

Una din cele mai puternice arme ale lor este TV`ul si massmedia, care indobitocesc populatia si astfel prostia guverneaza planeta.

Guvernul Boc a adoptat anul acesta codex alimentarius, unul din planurile acestor francmasoni illuminati care consta in introducerea unor antifungici cancerigeni in toate fructele si legumele de pe piata, rezultatul va fi cancer in masa si miliarde de morti.

27 răspunsuri:
| anad a răspuns:

@regis, sa stii ca mi s-o micsorat deja numarul neuronilor ca tot citesc si nu pot intelege cum sa vaccinezi cu o singura doza de vaccin 1000 de oameni. Apoi ce-i cu protestul cu matematica si cu elevii din ciclul primar? Sunt cumva nemuritori iluminatii? Daca si ei mor, ce rost mai are sa ne omoare pe noi?(Pana murim toti, mor si ei!)

| Bacemi a răspuns:

Afecteaza pe toata lumea, fie direct fie indirect prin panica provocata.

| AvalohAlyn a răspuns:

Pai e un virus care se numeste AH1N1, face parte din regnul Protista, e cam periculos el, in ultima vreme s-a cam ascuns de gerlaughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Doamne, ce iluminati fratilorlaughingva uitati prea mult la desene animate.controleaza lumea, mass-media si toata planeta, cea mai mare gogoasa care am auzit-o.

| alecs871 a răspuns:

Ce virus?

regis
| regis a răspuns:

@liviu00 - este continuarea unei alte idei vehiculate si pe aici: illlllluminatii vor sa omoare cateva miliarde de oameni (care in plus le sunt sclavi, deci vor mai putini sclavi) iar pentru asta au creat in laborator virusul ucigas al gripei porcine. Vaccinul ucigas este tot creatia illllluminatilor, cu acelasi scop. Altfel spus, bucurosi ca a inceput lumea sa moara de gripa, illlluminatii au creat repede vaccinul impotriva ei.
Singurul adevar ramas in picioare este rautatea innascuta a acestor illllluminati: in loc sa ne lase sa murim de gripa, care ucide in cateva zile, ne otravesc cu mercur, ca sa murim incet.
Si daca toate astea nu v-au convins, poate nu stiti un mare secret: massmedia nu e a mogulilor, ci a illlluminatilor. Bine, asta cand presa nu vorbeste despre vaccinul ucigas, care e o dezvaluire accesibila doar celor care nu pot fi manipulati.

Si sa va mai spun un secret, in premiera mondiala. Nu il stie nimeni in afara de mine si de cativa illlllluminati (eu l-am citit pe www.illlluminati.com, dar fac pariu ca voua nu va merge). Lojele masonice au hotarat sa ne oblige sa ne vaccinam cate 1000 de persoane cu o singura doza. Initial au vrut sa schimbe niste reguli matematice, dar nu au reusit din cauza protestelor elevilor din ciclul primar. Schimbarea regulilor de calcul matematic aveau ca scop uciderea a 5. 500. 000. 000 de oameni cu cateva milioane de doze de vaccin.

PS: Boc a reusit aceasta schimbare, prin antifungicii din alimente va reusi sa imbolnaveasca de cancer cateva miliarde dintre cei 22 de milioane de romani. Pentru cine nu crede, SCRIE PE NET! :)) :)) :))

regis
| regis a răspuns:

Am mai gasit o fraza de colectie, multumim irbis: "gripa aviara [...] a dus la disparitia unor specii rare de gaini."
Macar de ar duce si porcina la disparitia unor specii rare de porci. Daca iese pasenta si aici, eu unul ma rog sa vina si gripa bovina, sa scapam de boi si de vaci, pentru ca nu indraznesc sa sper intr-o gripa a tuturor dobitoacelor. Daca nu se poate, ma multumesc si cu o epidemie de tuse magareasca...

| zuzumic a răspuns:

A inghetzat de la frig... spre disperarea celor care au profitat de pe urma "publicitatii" lui

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Nu stiu ce-i cu porcina asta da cred ca a ajuns si la minestraight facelaughing

| catthshshshs a răspuns:

Ce parere sa am... mi se pare o stupiditate foarte mare.Lumea nu vrea sa inteleaga ca nu exista riscuri asa mari de imbolnavire, anual mor oameni din cauza gripei obisnuite. A se vedea ce s-a intamplat cu Toni Tecuceanu.Chiar am fost socata cand am vazut cata panica a bagat in oameni.

Oameni buni, nu va panicati atata, astia de la putere chiar vor sa demoralizeze poporul si asa distrus, saracul de elwinking

| Dmonik a răspuns:

@regis: "sper intr-o gripa a tuturor dobitoacelor"
Si gripa asta speri sa afecteze ambele forme de plural? laughing
P. S. Curiozitate feminina! tongue

| hugo a răspuns:

O masina de facut bani pentru cei de sus!happy

| andrei123 a răspuns:

Naspa! schimbati subiectu ca mi s a acrit de asta cu virusu! eu nu cred in el si nu o sa ma vaccinez!

| daniDeeDee a răspuns:

Nu stiu ca nu l-am incercat.laughing

| liviu00 a răspuns:

@mayasul Esti mortal laughing
"ei sa aiba acces la toata tehnologia pe care oricum o au acum dar o tin sub secret."
Poti sa imi explici si mie ce inseamna fraza asta, venita din strafundul inteligentei tale native?rolling on the floor

| Manele Man a răspuns:

Afacere mondiala. Nimic real

| Andreea_8014 a răspuns:

. Mie mi se pare o maree farsa chatterbox
Care o sa se termina.la fel ca si cu aviara.

| Ana213 a răspuns:

E foarte periculos si dupa cum ai auzit la tv au murit multi oameni din pricina lui, e destul de grav insa nici vaccinul nu e o solutie, Dumnezeu cu noi.

Răspuns utilizator avertizat
| isa_9377 a răspuns:

Ah1N1 woow ma sperie efectiv deja si la mine in oras a murit o persoana din cauza gripei porcine. Si nici vaccinul nu prea la-s lua din cauza efectelor adverse eu mananc multe fructe cu vitamina c beau mult ceai si neaparat am grija sa nu racesc. Pentru ca daca organismul meu nu e slabit am sanse mai mari sa nu primesc gripa noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gripa porcina este produsa in laborator de catre francmasonii illuminati ce controleaza aceasta lume si doresc sa depopulze planeta in proportie de 90% pana in 2012 pentru ca ei sa poata avea o rasa de sclavi pentru totdeauna si ei sa aiba acces la toata tehnologia pe care oricum o au acum dar o tin sub secret. Metoda lor este si imbecilizarea maselor prin TV, massmedia si produse alimentare/etc. in care introduc anumite substante gen aspartam care micsoreaza numarul neuronilor in creier si produc cancer.

Se cam stie. Vizioneaza : Zeitgeist, Esoteric Agenda, Kymatica, Obama Deception.

Ei au creat gripa porcina si vaccinul, cauta georgia guidestones pe internet si ai sa vezi ce vor ei cu adevarat si care le este scopul : sa reduca toata populatia planetei la 500 milioane pentru totdeauna, sa insclaveasca o rasa de cativa oameni si sa devina regii planetei cu tehnologie de care dispun desi o tin sub secret.

Una din cele mai puternice arme ale lor este TV`ul si massmedia, care indobitocesc populatia si astfel prostia guverneaza planeta.

Guvernul Boc a adoptat anul acesta codex alimentarius, unul din planurile acestor francmasoni illuminati care consta in introducerea unor antifungici cancerigeni in toate fructele si legumele de pe piata, rezultatul va fi cancer in masa si miliarde de morti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumos, arata bine... dar de ce intrebi? Vrei si tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te poti proteja cu un Antivirus bun, recomand cel de la AVG, fata de cel de la Cantacuzino.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere excelenta! Ce parere sa am, traiesc asa ca si pana acum, imi iau aceleasi masuri de prevedere ca in cazul altor virusuri de aceeasi natura si atat!
Astept aparitia unui "virus" care sa inculce sanatate mentala si echilibru interior unora!
@mayasul, fara indoiala, ei sunt vinovati! Ne-or dovedi numeric pana in 2012?

| irbis a răspuns:

Eu cred ca nu exista gripa porcina, dar daca ar exista, nu s-ar numi porcina pentru ca vine de la porci ci de politicienii care vor sa faca bani, sa provoace panica si dracu stie ce alte lucruri vor sa obtina. As vrea de asemenea sa scot in evidenta o repetitie, dupa cum a facu si rox: inainte a aparut gripa aviara care de fapt a dus la disparitia unor specii rare de gaini. Dupa aceasta a aparut alta gripa, cea porcina, asa ca trebuie sa intreb guvernul: ce gripa urmeaza?

| someone_8322 a răspuns:

O mare tampenie.

sper doar sa nu'mi afecteze si pc'ul virusul astarolling on the floor)))

| misterosu a răspuns:

@mayasul, daca spui ca massmedia, TV sunt porcarii ce ne infecteaza mintea, atunci de ce ne tot recomanzi sa ne documentam din ele (de exemplu ne tot dai linkuri, sau ne recomanzi filme)?