| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care nu isi vaccineaza copiii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie expusi la riscuri de sanatate in viitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca pe ei nu ii intereseaza atunci de ce m-ar interesa pe mine + ca e alegerea fiecaruia sa faca orice

| debarasator63 a răspuns:

Sunt iresponsabili si aici nu discut de nivelul social sau intelectual al acestora. Nu este vorba doar de copii lor ci si de ceilalti copii cu care acestia intra in contact si care pot lua virusul de la ei.

| Bleach33 a răspuns:

Economisesc banii de vaccin ca sa aiba de sicriu.