| Hirockers a întrebat:

Ce parere aveti despre samponul de la avon `Advance Techniques-pentru matreata`? L-ati incercat? Este bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LlLoOoVvVeEe_9087 a răspuns:

Buna da mama mea s-a spalat mult timp cu acel sampon si daca il vrei pentru matreata nu e bun deloc dar curata bine parul pentru matreata iti recomand Head & Shoulders cu menta curata super bine parul si de la 3 aplicare matreata dispare numai bine
sper ca iti va fi de folos
funda?big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| DoamnaN a răspuns:

Eu am incercat samponul de la Keune "SHAMPOO DERMA REGULATING si crede-ma ca este foarte bun. Daca vrei sa stii mai multe despre el si sa il gasesti intra aici www.ProfesionalCosmetics.ro vezi daca te ajuta cu ceva. Iti doresc sa rezolvi aceasta problema. Mult succes!

| flavya a răspuns:

Samponul advance 2-en-1 anti-dandruff techniques este foarte bun mi-a fost, folositor. Funda!

| LlLoOoVvVeEe_9087 a răspuns:

Mssss

| Kandy17 a răspuns:

Mie nu mi se pare ca a dat rezultate.Sunt nemultumita de toata gama asta.