| painkilleeer a întrebat:

Ce parere aveti despre supa Rolton? Ingrasa cumva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Chiar daca e plina de chimicale, eu o ador si una pe zi nu ingrasa

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Orice lucru in exces dauneaza, asa si in cazul mancarii, orice aliment/mancare in exces ingrasa.

Daca mananci o portie cu siguranta nu ai de ce sa te temi in privinta ingrasatului, insa din punct de vedere nutritiv nu cred ca te alegi cu nimic, e mult mai sanatos sa-ti pregatesti tu o supa.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu neapărat, dacă mănânci cu măsură nu are de ce să îți faci griji în privința îngrășări.