| Ninaa a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele symbian?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sucks!

| dragos9234 a răspuns:

Sunt depasite.

| XxAlexandruxX a răspuns:

Iti spun eu ca am avut n8 si are symbian belle si iti dau un sfat nu sunt bune deloc nu se merita oh go onwinking eu am vrut sa scap de n8 ca nu poti face nimic cu el pentru-ca are symbian, este un sistem de operare invechit nu sunt dezvoltate aplicatii pe el ca pe android sau iOS, tocmai mi-am luat Sony Ericsson Xperia Arc S si are android, telefonul cu android are "viata", symbian-ul nu poti face nimic cu el happy

Răspuns utilizator avertizat
| dragos9234 a răspuns (pentru Ninaa):

Da.

| pYv a răspuns:

Este invechit sistemul de operare in special la Nokia (ei tot o "trag" cu simbian, anna.belle sau care o mai fi) acum androidul este de "la putere" sa zic asa si de viitor. Gasesti foarte multe aplicatii pe android si nu, numai.E depasit tare simbianul si nu stiu dc "Nokia" tot mai incearca s-a faca ceva din sistemul ala de operare al talafoanelor in loc sa treaca si ei la androidhappy

Răspuns utilizator avertizat
| pYv a răspuns (pentru Ninaa):

Nu neaparat ca nu e "bun" sistemul in sine dar este vechi si numai da "randament" odata ce nu ai lucruri "noi" pe el nu iti poti baga nu stiu ce aplicatie sau joc inseamna ca trebuie schimbat cu altceva ce stie Ios sau Android.E ca si cum zici ca e mai bun windows 98 ca windows 7... a fost bun dar la vremea lui acum s-a demodat..numai se dezvolta pentru el anumite programe, jocuri etc.Saluuuuthappy

| Fast92 a răspuns:

Sunt bune, dar sunt depasite, acum a aparut Android...ia-ti si u ceva nou.

| Alexia1212 a răspuns:

Nu sunt bune
Iti recomand un Samsung galaxy s6 sau Samsung galaxy s7 edge pe negru sah gold