| jenny a întrebat:

Ce parere aveti despre vaccinul gripei porcine? Este bun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Sincer nu mai stiu ce sa cred cu gripa asta. Aud in fiecare zi ca nu stiu cine a fost diagnosticat cu noul virus gripal. Tin minte ca si cu gripa aviara au facut tot atata circ, le-au omorat oamenilor pasarile si gripa a disparut peste noapte. Probabil asa se va intampla si cu asta, cand nu va fi rentabila. In privinta vaccinului, am auzit ca Romania primeste vaccinul doar in ianuarie pentru ca au fost tari care au solicitat inaintea noastra. Dar, eu care nu am studii in politica ma gandesc, cine sa le ceara, daca noi nici guvern nu avem?

Psihoyounger