| ionutzzzu a întrebat:

Ce parere aveti?
luni: Piept + Triceps
marti: pauza
miercuri: Picioare+Umeri+Abdomen
joi: pauza
vineri: Spate+Biceps

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ady00pk a răspuns:

Scoate umeri din miercuri si pune-i in alta zi! incearca ca in ziua in care lucrezi sa faci grupe de muschi care sunt apropiate una de alta.Asa sangele se v-a concentra mai usor pe o zona comuna si nu v-a trebui sa faca drumuri.De ce ai exclus trapezul?!? e o grupa importanta.
Scuze ca tot eu iti raspund la intrebarilaughing dar tu mi-ai dat cerere de prietenie si mereu ma ananta cand intrebi cevahappy Si crede-ma sunt putini useri care cunosc in domeniuhappy multi isi dau cu parerea doar din auzitetongue eu chiar stiu ce zichappy baftahappy

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Nu Nu este bine. Asta din punctul meu de vedere. Ai trei zile pe saptamana. Le imparti. Luni: Piept cu triceps, ramat, si cu sfoara. Miercuri: Umeri, spate, biceps. Biceps, in pozitie, culcat, si cu doua gantere. Una pentru biceps, iar cealalta pentru triceps. Vineri: O serie piept, o serie, brate blocat, o serie dorsal la fug, iar 10 serii, fluturari, pentru u eri dorsal spate etc. Restul de timp pentru picioare si abdomen. La sala nu se face prea des abdomene. Acelea se pot face si acasa. La sala faci de regula baza. Pentru masa, greutati nmari, serii putine, pentru fibrare, greutati usoare si serii multe. Numai atata, : tot cea ce este tras lucreaza spate, tot cea ce este impins, lucreaza piept. Asta in lini mari Pa

| Psihiatra a răspuns:

Vrei sa faci mushchi? Bravo tie!

| vladix a răspuns:

Ce parere sa am? Mai lucreaza laughing