| daniellllaaaa a întrebat:

Ce pasta de dinti stiti ca ii albeste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Pai eu stiu ca pasta Colgate albeste cel mai bine. Sper sa fi fost de ajutor.

| Denysukaaa a răspuns:

Blend-a-med cred ca e cea mai buna! Daca vrei sa fii sigur consulta un medic stomatolog.