| anonim_4396 a întrebat:

Ce pastile de slabit sunt cele mai bune? ce-mi recomandati?(pastile care sa fie eficente, pe care le-ati incercat si si-au facut efectul)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Blablabla0012 a răspuns:

Unele dintre cele mai bune la pret si la eficienta sunt Super Slim. Ele nu iti provoaca greturi, ameteala sau alte chesti, poti manca si mult pentru ca nu se depune, dar nu face o obisnuinta din asta ia-ti o cutie fa exerciti mananca sanatos sh sa vezi ce bine o sa fie tongue Daca ai burta sh mult in soldui neaparat trebuie sa faci exerciti pentru ca dupa o sa se vada ca ai slabit mult repede tongue

2 răspunsuri:
| CoraPersefone a răspuns:

NU NU NU NU NU NU NU si pot continua cu o mie de NU! nu lua asa ceva! te rog nu lua ca sunt grozav de periculoase! stiu asta sigur cu date concrete!
vrei sa slabesti? sport si dieta echilibrate, in nici un caz infometare sau pastile!
Asculta-ma ca nu vorbesc doar ca sa ma aflu in treaba! de la pastile se poate ajunge si la deces daca sunt luate fara acordul unui medic specialist! daca te duci la analize, si medicul tau iti recomanda pastile, pentru ca AI NEVOIE de pastile ca sa slabesti, e altceva, medicul nu te minte! dar de capul tau NU LE LUA! sunt PERICULOASE RAU!

| ExXify50 a răspuns:

Cea mai buna pastila de slabit este sportul si la mine a dat rezultate big grin iti recomand sa o incerci