| chazz a întrebat:

Ce pastile pentru. a adomii foarte repede?
Va rog sa nu imi dati mesaje,"nu sunt bune,bea lapte cald,etc.".
Fara melatonina, am incercat, imi asum riscurile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice iti reomanda psihiatrul. Genul de droguri de care spui tu ca ai nevoie nu se vand fara reteta speciala, data de psihiatru. Iar daca problema ta este cu adevarat atat de grava precum spui, atunci fara indoiala ai nevoie de ajutor medical real, nu de indicatii date pe internet.

| BiuL a răspuns:

Somniferele se elibereaza doar cu prescriptie medicala, fara reteta de la medic poti lua doar suplimente pe baza de plante, eventual ceva ceaiuri de exxemplu de lavanda, tei, nu stiu exact cat te ajuta alea, dar merita sa incerci, intreaba la farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cateva trucuri aici,
http://sfatulparintilor.ro/......ai-repede/
Te pup!

| chazz explică (pentru anonim_4396):

Apreciez,am scris clar ca nu vreau asa ceva.
aceste insomnii sunt doar temporare asa ca am nevoie de niste pastile "minune" care ma fac sa dorm si eu.