| Mihai18G a întrebat:

Ce pastile pentru a retine mai usor puteti sa imi recomandati si mie?
Care sunt mai bune?
Am nevoie ca sa retin mai usor notiunile din biologie, pentru bac...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Madi_8495 a răspuns:

Eu am incercat Lecitina si miau fost de ajutor(a trebuit sa retin pentru un test).Sau sti ca e reclama la pastile pentru memorie, parca Memo-plus.Dar mai bine e sa te interesezi la farmacie.