| alex495 a întrebat:

Ce pastile pentru concentrare (retinere mai usor a informatiilor) ati luat si au avut efectul scontat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| RoyDupuis a răspuns:

Lecitina!

| RoyDupuis a răspuns:

Nu conteaza firma! Sa fie doar sub forma de capsule gelatinoase moi:
http://www.suplimente.ro/images/products/lecitina_2210_pills.jpg

| RoyDupuis a răspuns:

Iar daca vrei neaparat o firma anume:
walmark - http://cdn.allshops.ro/......489437.jpg

| alex495 explică:

Lecitina lecitina. Dar ce firma anume?

| Coquina1 a răspuns:

Inchizi netu, facebookul, telefonul si orice chestie care iti distrage atentia.
asa zisele pastile de concentrare sunt doar razgaieli, nu-si fac niciun efect.