| astro5 a întrebat:

Ce pastile sunt bune pentru a deschide pofta de mancare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ioana1704 a răspuns:

Vitaminele fac pofta de mancare sau sucurile naturale de fructe!

5 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

Lipsa poftei de mancare poate atrage dupa sine niste dereglari sau chiar boli. Ce alte simptome mai ai? Pentru ati creste pofta de mancare trebuie sa te mobilizezi psihic inainte de a urma un tratament.

| Lacoste a răspuns:

Complex de vitamine si minerale, cauta la farmacie sau fa o vizita la medicul de familie.

| gabygi a răspuns:

Yasmin

| V3ra a răspuns:

B-urile sunt cele mai bune, eu am luat in combinatie cu magneziu si aveam o pofta de mancare...se gasesc la farmacie si nu sunt scumpe.