| hggfsrk a întrebat:

Ce poate fi aceasta?
file:///C:/Users/User/Desktop/WP_20170828_002.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un șoricel, nu stim ce poate fi, ciumă.

| suntsuper a răspuns:

Incarca poza pe https://imgur.com, noi nu putem accesa adresa pe care ai dat-o tu, fisierul din adresa exista doar la tine in calculator. pune poza pe site-ul unde ti-am zis si da-ne linkul

| suntsuper a răspuns (pentru hggfsrk):

Eu zic ca e de la mancare. are pe tot corpul? am avut fix asa niste pete mari si rosii umflate doar in anumite zone, pe abdomen, spate, pe restul corpului nu. la mine nu aveau cum sa fie bolile copilariei fiindca sunt vaccinata si am facut majoritatea, uneori patesc asa vara, probabil de la mancare si caldura.
dar daca e pe tot corpul e o boala a copilariei. oricum daca nu sunteti siguri, puteti merge la medicul de familie, mai are si alte simptome?

| hggfsrk explică (pentru suntsuper):

Febra nu are, pofta de mâncare are, doar petele astea îl deranjeaza