| user11080601008 a întrebat:

Ce poate indica faptul ca am ca un fel de cârcel/ crampa care cauzează o durere ft urata, abia m-am putut ridica din pat, in zona vezicii sau mai exact deasupra de organul genital? Nu stiu exact sa explic dar e a 2a data sau a 3a anul acesta si nu inteleg ce se intampla. Imi vine sa urinez si foarte des. Aveti idee ce se intampla sau ce cauzează aceasta durere? A persistat de azi noapte pana azi pe la ora 12-13.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as sugera sa mergi la investigatii medicale, fiindca poate fii orice, de la chist ovarian pana la tumoare pe vezica urinara.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Probabil ai ceva sediment oprit in vezica sau o infectie urinara.
Mergi la un medic urolog, dotat si cu ecograf 3D!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pot fi multe. Mergi la medicul de familie sa-ti dea trimitere la specialist!

| DovleacTurbat a răspuns:

Du te la medicul de familie și de acolo te îndrumă el.

| EliLeli a răspuns:

Poate fi lipsa de magneziu.

| Antonio789 a răspuns:

Mai bine te duci la medic...