doiny
| doiny a întrebat:

ce pot face pentru a scapa mai repede de febra musculara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vio2006 a răspuns:

Bravo! daca ai febra musculare, ai lucrat bine...nu intrerupe sportul... fa si maine un pic...incearca o baie fierbinte cu ulei de lavanda - efect relaxant - si un ceai cu miere... daca te doare atat de tare ca nu poti merge, ia o aspirina...succes, vio

4 răspunsuri:
| devine a răspuns:

dupa fiecare efort fizic intens, o baie fierbinte te ajuta sa nu faci febra musculara puternica. daca deja ai afcut, o rezolvi cu un BenGay sau Ketonal gel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa iti incepi viata sexuala

| stefanradu a răspuns:

Salut Doiny,

Am scris un articol interesant despre febra musculara, ce este, de ce apare, si cum poti sa scapi de ea.
Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/febra-musculara-ce-este-si-cum-scapi-de-ea/

| mv1956 a răspuns:

O tableta de algocalmin este exceptionala pentru a inlatura disconfortul produs de febra musculara.