| 8623 a întrebat:

Ce pot pati daca pe mancare s-a pulverizat odorizant de camera si apoi am mancat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cred ca in mancare ai avut mai multe chimicale decat spray-ul inghitit...
Citeste ingredientele de pe etichetele alimentelor mancate!

| darrio2007 a răspuns:

Miroase mai frumos la iesire.

| Bondarel99 a răspuns:

Ca sa fii sigur ca nu e nicio problema încearcă sa vomiți.
Dar produsele astea nu sunt periculoase in cantități mici, daca e sa ai o reacție de la ele, cel mai probabil va fi doar o ușoară durere de stomac.

| Alfred0703 a răspuns:

Nu iti mai pute gura.

| DannyR0 a răspuns (pentru Alfred0703):

Omoara toti microbii, acopera mirosul neplacut degajand un parfum placut, natural, proaspat si persistent.

| MadalinG99 a răspuns:

In mod normal nu sunt atat de periculoase, dar totusi sunt toxice, sper doar ca nu esti o persoana alergicawinking