| snbxhxhshhs a întrebat:

Ce pot să fac pentru a-mi subția picioarele? Ar fi bine să incep să alerg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Adrianod a răspuns:

Nu exista slabire locala, daca ai picioare grase automat ai si tu greutate in plus pe burta spate piept. Prima forma de slabire o reprezinta alimentatia cat mai sanatoasa si neprocesata, Daca vrei sa ai picioare subtiri trebuie sa ai grija ce mananci si sa faci miscare. Ceri informatii personalizare pentru o generalizare a ta, daca ai 120 de kg si tu alergi poti usor sa iti distrugi genunchii si articulatiile, trebuie intai sa ai o greutate specifica corpului tau sa suporte presiuni mari pe genungi si coloana.