| GPA a întrebat:

Ce poziție este indicată în timpul somnului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pe spate

| FaraNumePls a răspuns:

Aia in care te simti tu cel mai bine happy dar din cate stiu eu e indicat sa dormi pe o parte.

| VictorFenrir a răspuns:

Cu fundul in sus rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| andrada2222 a răspuns:

Eu am auzit ca nu este indicat sa dormi pe partea dreapta, dar nu stiu cat de adevarat este, daca vrei poti cauta pe internet deaorece sunt o multime de bloguri care te pot ajutawinking

Răspuns utilizator avertizat