| Fantaspirit a întrebat:

Ce probleme credeți ca are Popa Iancu Dan cel de pe Tiktok care nu vorbește deloc pe live și sta mereu cu ochii închiși pe live? Ba chiar tine live-ul deschis și pune cadrul pe florile lui laughing și sunt cate sute chiar 1k care se uită la flori in loc sa se uite la el,rad de el și se împrietenesc unii cu alții pe "live-ul lui". Omul efectiv nu vorbește deloc cu oamenii din chat,cu nimeni, sta țeapăn cu orele pe scaun sau fotoliu cu orele, cred că nu o mai ieșit de un secol afară din casă, își mulge săracul firele de par din barba cu penseta și își dă singur palme. Băiatul ăsta era un tip foarte inteligent, era student la faculta de psihologie dar brusc a innebunit nu știe nimeni de ce și maica-sa nu îl duce la doctor, îl neglijează total, de fapt și ea are probleme psihice.
Ce credeți ca are? De nu vorbește și sta cu ochii închiși mereu? Ce i s-a întâmplat acestui om? Cum de oamenii inteligenți sunt mereu predispuși bolilor psihice?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu ma întrebam ce a fost cu acea rectie...omul am văzut ca face live-uri din acelea pentru relaxare. Posibil sa fi fost respins de către cineva, suferinta din dragoste.

| Fantaspirit explică (pentru anonim_4396):

E nebun complet laughing nu cred că își mai revine săracul, cred că maica-sa îl sedeaza cine știe

3 răspunsuri:
| alexandru3107 a răspuns:

Inteligentii gandesc profund... uneori ne pierdem in propriile ganduri. Nu zici rau.e un om destept, cine stie in ce ''negura'' a intrat deunazi...vina e si de partea mamei lui ca nu ii ofera o mana de ajutor! Pare total pe din-afara!