| AvalohAlyn a întrebat:

Ce produse ati incercat pentru memorie si concentrare? Ati simtit efecte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit, nu m-au ajutst deloc, atata timp cat omul a fost izestrat cu o minte sa o foloseasca.

Răspuns utilizator avertizat
| AlbertDaniel a răspuns:

Du.te si intreaba direct la farmacie. Acolo ştiu.

| Lumideea a răspuns:

Lecitina

| 12345678877 a răspuns:

Da. Cele mai bune efecte pe creier le simt când beau 500 mililitri de Vodkă. Să moară mama de te mint, chiar și acum sunt sub anestezie happy