| Girly97 a întrebat:

Ce recomandati pentru talpi obosite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună,masaj sa iti facă prietenul tau.Sa vezi că o să te simți minunat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masaj, vrei?

| gabicoo a răspuns:

Ardei iute!
hee hee

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Masaj.

| Apokales a răspuns:

Statul degeaba in pat.

| JicaContra a răspuns:

Stat acasa ca e pandemie tongue

| wildthing a răspuns:

Sa le tii in pat.

| Alverto a răspuns:

Masaj zilnic

Răspuns utilizator avertizat
| Eugen80 a răspuns:

O baie ok, apoi dupa ce te usuci, foloseste un lapte hidratant. Cel care poate fi folosit si pe maini si pe fata.
Daca vei folosi in fiecare seara si faci masaj cu el, o sa observi in cateva zile ca te vei simti mai ok cu picioarele.
In timpul zilei daca simti dureri, este de la incaltaminte, schimba branturile sau incaltamintea cu totul.

| JulyDreams a răspuns:

Ligheanu cu apa calda laughing

| JamesWatson a răspuns:

Sunt niste talpici de pus înăuntru
Scholl pentu mine sunt incredibil.